Upíři - info

15. června 2008 v 16:56 | Mikoto |  tajemné
První známí Upír je Vlad přezdívaný ,,Naražeč,,.Jistě ho všichni znáte.Jen pro zájímavost přezdívky Naražeč se mu dostalo proto,že při válce s Turky nechával zajatce i hned narážet na kůl.Ve vzniklé oblasti s kůly posetými tlejícímy těly s oblibou jedl s lidmy z kterých chtěl dostat pravdu.Po odkrytí jeho hrobky se zjistilo že jeho kosti schází.Později se mu začalo říkat Dracula.

Fakta o Upírech:
Jistě jste zvědavý jak se tedy Upíři množí a jak se případně stát Upírem.Tak tedy.Čistokrevný Upír,Upírská elita,VIP mezi Upíry jsou jedinci v přímé pokrevní linii s Vladem Narežečem-Draculou.Přičemž Upírství se přenáší po otci.Vy co se toužíte stát Upíry nezoufejte,existuje temný rituál zvaný Krve-rodí v němž se může šťastný absolvent stát upírem.Je ale Upírsky neplodný takže jeho dítě už bude jen člověk.
Pokud Upír zemře,nepromění se v prach,či popel jak se milně uvádí.Nýbrž zestárne a neuvěřitelně rychle shnije.
1.Neodráží se v zrcadle
2.Nemá tep
3.Je studený
Schopnosti Upírů:
Upír je temná bytost mající ve vínku dar nesmrtelnosti.To ovšem neznamená že Upír nemůže zemřít.Opravdu vážné zranění jako jsou například ztráta hlavy,upálení nebo kůl je zcela zpolehlivě pošle rovnou do ,,nebe,,.Jinak je silný čistokrevný dobře živený Upír téměř nezranitelný.Rány se mu totiž ihned sami hojí.Čož ovšem Upíra oslabuje a vyhladovuje.
Je téměř 200xmrštnější,silnější a rychlejší než člověk.Proto se s ním nikdy neperte.
Ovládá též schopnost zvanou Chůze stínů.To znamená že když chce je ve stínu téměř neviditelný.Táké dokáže manipulovat a ovládat lidi a zvířata, zkušenější Upíři dokáží číst myšlenky.Upír vidí i v absolutní temnotě.
otázka autora: Zajímalo by mě jak vznikl první upír. Pokud vým upírem se může stát jen ten kdo byl pokousán upírem. Jak tedy vznikl 1. upír?? Budu ráda když svoje názory a domněnky budete psát do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blacky Blacky | E-mail | Web | 16. června 2008 v 14:19 | Reagovat

menší chybička se vloudila : upír se v zrcadle odráží :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.