Listopad 2008

Slohovka!! "Bouřka - příběh ze života"

30. listopadu 2008 v 18:34 | Mikoto |  Povídky
Táááák vám sem jdu dát mojí slohovku co jsem tak pracně psala na češtinu XD Je to všechno pravda až na to že se děj uskutečnil PO bouřce a ne při ní XD
Takže POVÍDKA ZE ŽIVOTA!!! XD (pardoon za překlepy a gramatické chyby ale mě to tak nebavilo psát XD)


Bouřka!!!Tahle nehoda se mi stala už před hodně dlouhou dobou. Chodila jsme ještě na základní školu a každý pátek jsem pravidelnědocházela k mojí třídní učitelce Evě domů projed nějakého toho koníka, které chovala. V tu dobu měla zrovna nový přírůstek a tak šla tentokrát pěšky aby hříbátko mohlo jít taky na svou jednu ze svých prvních procházek.

Ten
den byl napjatý už od začátku, Tušila jsem že se něco stane. A ještě k tomu všemu jsem měla Celestiala, koně černého jako noc, který se často plašil. A aby toho nebylo málo byl to vysloužilý dostihový kůň, takže opravdu stálo za to když se dostal do trysku.


Jeli jsme zrovna kolem zeleného pole po prašné cestě co vedla do vesničky kde Eva bydlela.
Když v tom "Prší." Vykřikla Eva. "¨Slez z koně!" Volala na mě a chytala hříbátko aby se nesplašilo. Jenže bylo pozdě. Celestiál se semnou rozutekl směrem do vesnice. Zapojila jsem tedy nohy a snažila se splašeného koně zabrzdit, ale díky tomu že pěkně pršelo a já měla tenisky ne se zrovna proti skluzovou podrážkou, tak se mi to moc nedařilo.

"jáááj!" Vyjekla jsem když Celestiál o něco zavadil a mě vyklozla noha ze třmenu. Teď už byla šance na zastavení tohohle splašeného koně nulová. V sedle jsem vlála jak listy ve větru a jenom čekala na to až stratím síly a sletím na zem. Za několik metrů se opravdu stalo to co jsme předpokládala. Spadla jsem na asfaltovou silnici a jen viděla jak se černá skvrna ode mě vzdaluje. "To je průšvih!" vykřikla jsem a snažila se postavit, ale nešlo to. Do obou svých lýtek jsem dostala křeče a sesunula se k zemi. Takhle to opravdu nešlo. Musela jsem počkat až se ke mě Dostane Eva. "Není vám nic?" Ozval se za mnou mužský hlas. Otočila sem se a se zkřiveným obličejem si prohlídla promočeného cyklistu, který zřejmě hledal nějaký úkryt před deštěm. "Ne není!" Promluvila jsem stěží a dívala se na cyklistu, který na mě jenom kývnul a jel dál. Po chvíli jsem opravdu litovala toho že jsem toho pána nepoprosila o pomoc, to už se za mnou ale ozvalo. "Žiješ?" Pracně jsme se tedy otočila zpátky na druhou stranu a uviděla Evu jak za mnou spěchá. "Jo žiju!" Opověděla jsem. "Jdi se podívat do stájí jestli tam černej není!" Volala jsme na ní. Ten kůň byl v tuto chvíli důležitější než moje nohy. "Dobře!" Zakřičela na mě Eva a i s malým na vodítku se rozeběhla ke stájím. Já se mezitím Pokoušela postavit na nohy. Asi na po čtvrtý pokus se mi to podařilo a já se v tom vichru a dešti belhala ke stájím.
Vzdáleně jsem uslyšela řehtání nějakého koně, "To bude určitě Cel." Řekla jsem si pro sebe a trochu se rozklusala. Nemohla jsme běžet rychle ty nohy stále bolely. Doklusala jsem až ke stájím kede jsem viděla Evu jak drží Celestiála za uzdu a vede ho do boxu. Přispěchala jsem k ní a zavřela za Celestiálem dveře aby neutekl, byl pořád pěkně neklidná z té bouřky.

"Jsi v pořádku?" Zeptala se mě Eva vydešene. "Jo jsem v pohodě." Kývla jsem a usmála se. Nohy jsem celkem rozhýbala takže všechno bylo v pořádku. Chytli jsme se kolem ramen a společně vešli do Eviina domu a uvařili si horký čaj. Obě jsme z tohoto nešťastného dne vyvázli jen s lehkým nachlazením které jsme přes víkend vyleželi v posteli.

Velkéééé upozornění!!! (BS XD)

30. listopadu 2008 v 14:03 | Mikyy |  Brány světů
Takže mám tu jedno velké upozornění a pár pravidel XD do BS

Za 1: NIKDO OPRAVDU NIKDO!! Mi nebude kecat do toho jakej děj se má odehrávat u jeho postavy (až na pár vyjímek u lidí kteří mě inspirují k dalšímu psaní jako Mari a Shi)
Za 2: Nikdo mě nebude přemlouvat k tomu aby se změnil osud u jeho postavy už mám u většiny ortel vyřčený. Budou se zde vyskytovat zrádci, vrazy a PRÁSKAČI!!!
A ZA 3: HODLÁM MASIVNĚ VYVRAŽĎOVAT ODBOJ protože je nustné si uvědomit že nikdo z určitých postav není superman a smrt má mezi námi také místo XD takže se prosím vás nezlobte když nějaká postava umře, pro Lidi kteří by se zlobyli a chtěli děj změnit například tím že se postava vzkřísí PLATÍ BODY 1 A 2!!!

Nejsou to zrovna potešující pravidla XD ale mě by vážně nebavilo se nervovat nad každou stížností, je to můj příběh a to co se stane záleží jen na mě, a na tom se nic nezmění!


Skupiny!!!! XD BS

30. listopadu 2008 v 13:39 Brány světů
Mnooo tak jsem pro každou skupino vytvořila XD reprezentační obrázek XD bay měl každý přehled ke komu patří XD

Další postavy do BS 2 XD

30. listopadu 2008 v 13:33 | Mikoto |  Brány světů
Tááááááááák jsou tu další XD postavy XD tentokrát to je Villiho skupina XD

Brány světů 2

27. listopadu 2008 v 19:04 | Mikyy |  Brány světů
Mnoo takej kratší dííl XD ale nechtělo se mi to psát na etapy XD


Jsem Gay! Jsem GAY! JSEM TEPLEEEEJ *Zpívá si* jukněte se na to XD stojí to za to

27. listopadu 2008 v 17:13 | Mikyyy |  Krávoviny
Nightwork - GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ - Jsem Gay!


Další postavy do BS

27. listopadu 2008 v 17:00 | ragbista Richard (Miky XD) |  Brány světů
Táááák další dvě postavy XD Teresa a Kaori!! XD

Kaori "debílková" XD
věk: 15
povaha: MAGOOOOOR XD Naruto v holčičím poodání
(sexy no justu? *začne se smát XD*)
Teresa
věk: 14 (další newíhoda XD)
Povaha: je šíleně tvrdohlavá a urážlivá


CHCI JEŠTĚ MELODÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!

Tak a JE TO TU!! XD

25. listopadu 2008 v 18:05 | ragbista Richard (Miky XD) |  VELMI důležitá oznámení
Tááááák po dlouhé době přemýšlení (přemýšlení? to neumím XD) sem KONEČNĚ VYMYSLELA NEW DESIGN XD trvalo mi to hmm hodně dlouho (14 dní? že by XD) než to dosáhlo svojí konečný podoby XD jenomže to vypadá hrozně XD ještě že jste newiděli ty předchozí XD to by jste mě nejspíš ukamenovali XD Moc inspirace jsem neměla XD jedinou inspirací tu byl Narutopes a ten do mě hučel ať udělám design s Renem XD jenomže! XD to by mě Mari picla XD a nvíc já Rena moc neobdivuju *leze pod stůl* mno dost keců XD
pápá váš Richard *chytne výtlem* (ještě že newíte o co GO XD)Tááák a je to tu XD seznam postav do BS XD

11. listopadu 2008 v 17:36 Brány světů
Táákže mám PLNO ENERGIE XD takže sem se konečně dokopala k tomu udělat seznam XD (jooo Shi promiň ale já zase někde nechala toho kluka co si vymyslela tedáá néé toho kiluka XD papír s tim klukem XD noo stě jsem někam ten papír zašantročila XD (twe já jsem pako XD) ALE JÁ TOHO KLUKA NAJDU!!! teda ten papír najdu *newinně XD*)